FAQ

JAK MÁM POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ V RÁMCI AKCE letní CASHBACK?

Po zakoupení uvedených produktů zaregistrujte svoji žádost na www.nikoncashback.cz, nebo www.nikoncashback.sk, vyplňte formulář, přiložte naskenovanou účtenku ve formátu PDF nebo JPG/PNG a stiskněte tlačítko ODESLAT ve spodní části formuláře. Po řádném vyplnění formuláře Vám přijde do emailu potvrzení o registraci, včetně přihlašovacích údajů pro kontrolu stavu Vaší žádosti. V případě, že Vám není doručen potvrzující email, Vaše žádost nebyla zaregistrována. Zkontrolujte si nevyžádanou poštu, případně hromadnou poštu, kam se Vám může tento email zatřídit.

ZA JAK DLOUHO MOHU OČEKÁVAT PENÍZE?

Po odeslání formuláře budou Vámi zadaná data zpracována, zkontrolovaná úplnost údajů a vyčká se na uplynutí 14denní ochranné lhůty, během které lze zboží vrátit. Pokud nedojde v tomto termínu k vrácení zboží obchodníkovi, bude Vám po systémovém procesu, (který trvá cca 60 pracovních dní) peníze proplaceny.

MOHU POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ, JESTLIŽE JSEM PRODUKTY ZAKOUPIL/A PRO FIRMU?

Ano. Při registraci zaškrtněte políčko "Podat žádost jako firma" a vyplňte požadované údaje včetně IČO, případně DIČ.

JESTLIŽE UPLATŇUJI CASHBACK NA FIRMU, VYSTAVÍ MI NIKON PONÍŽENOU FAKTURU NEBO DOBROPIS?

Ne, NIKON CEE GmbH, odštěpný závod nevystavuje žádné opravné daňové doklady. V případě, že použijete nakoupené produkty, na které uplatňujete Cashback, pro svoji ekonomickou činnost, jste povinen/povinna provést snížení odpočtu DPH.

MŮŽE O VRÁCENÍ PENĚZ V RÁMCI AKCE CASHBACK POŽÁDAT JINÁ OSOBA, NEŽ NA KTEROU JE VYSTAVENA FAKTURA?

Ne, nemůže. Žádost musí být podána osobou nebo firmou, která produkt zakoupila. Údaje ve formuláři se musí shodovat s údaji na účtence nebo faktuře.

U KOLIKA PRODUKTŮ MOHU UPLATNIT nárok na cashback?

Cashback je možné uplatnit na nákup všech produktů z nabídky objektivů a fotoaparátů (není možné nakoupit víc kusů jednoho typu).

Co když MI prodejce vystaví fakturu až po UKONČENÍ AKCE Cashback, i když jsem zaplatil v řádném termínu?

Nejsme odpovědní za to, že partneři během akce Cashback nedodrží termíny dodání zboží a tím způsobené následné zpoždění podání žádostí. Žádosti podané s jiným DUZP, než je termín akce, budou automaticky zamítnuty. Proto doporučujeme zvážení dřívějšího nákupu zboží, nebo si ověřit dostupnost na skladu.

Chcete se dozvědet více o fotoaparátech Nikon?

Zobrazit Blog

Vyhledejte si nejlepší kurzy pro vás

Zobrazit kurzy