FAQ

JAK MÁM POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ V RÁMCI AKCE CASHBACK?

Po zakoupení uvedených produktů zaregistrujte svoji žádost na www.nikoncashback.cz, vyplňte formulář, přiložte naskenovanou účtenku ve formátu PDF nebo JPG/PNG a stiskněte tlačítko ODESLAT ve spodní části formuláře.
Po řádném vyplnění formuláře Vám přijde do emailu potvrzení o registraci, včetně přihlašovacích údajů pro kontrolu stavu Vaší žádosti. V případě, že Vám není doručen potvrzující email, Vaše žádost nebyla zaregistrována.

ZA JAK DLOUHO MOHU OČEKÁVAT PENÍZE?

Po odeslání formuláře se Vámi zadaná data zpracují, zkontroluje se úplnost údajů a vyčká se na uplynutí 14denní ochranné lhůty, během které lze zboží vrátit. Pokud nedojde v tomto termínu k vrácení zboží obchodníkovi, bude Vám po zpracování proplacena příslušná částka.

MOHU POŽÁDAT O VRÁCENÍ PENĚZ, JESTLIŽE JSEM PRODUKTY ZAKOUPIL/A PRO FIRMU?

Ano. Při registraci zaškrtněte políčko "Podat žádost jako firma" a vyplňte požadované údaje včetně IČO, případně DIČ.

JESTLIŽE UPLATŇUJI CASHBACK NA FIRMU, VYSTAVÍ MI NIKON CEE GmbH PONÍŽENOU FAKTURU NEBO DOBROPIS?

Ne, NIKON CEE GmbH, odštěpný závod nevystavuje žádné dobropisy ani ponížené faktury. V případě, že použijete nakoupené produkty, na které uplatňujete CASHBACK slevu, pro svoji ekonomickou činnost, jste povinen/povinna provést snížení odpočtu DPH.

MŮŽE O VRÁCENÍ PENĚZ V RÁMCI AKCE CASHBACK POŽÁDAT JINÁ OSOBA, NEŽ NA KTEROU JE VYSTAVENA FAKTURA?

Ne, nemůže. Žádost musí být podána osobou/firmou, která produkt zakoupila. Údaje ve formuláři se musí shodovat s údaji na faktuře.

U KOLIKA PRODUKTŮ MOHU UPLATNIT NÁROK NA CASHBACK?

Cashback je možné uplatnit na nákup všech produktů z nabídky objektivů a fotoaparátů (není možné nakoupit víc kusů jednoho typu).

MÁTE JINÝ DOTAZ NEBO SI NEVÍTE POMOCI?

Pošlete nám email, nebo volejte na čísla uvedené na stránce kontakty

Chcete se dozvědet více o fotoaparátech Nikon?

Zobrazit Blog

Vyhledejte si nejlepší kurzy pro vás

Zobrazit kurzy